tel. +48 46 8622777
     tel. +48 22 2072261
     kom. +48 600 510 615
     e-mail:biuro@epibiuro.com
 sprzedaż programów
 WDROŻENIA
 biuro rachunkowe
Druk wielkoformatowy / Gadżety reklamowe


BIURO RACHUNKOWE

Świadczymy usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla sektora MŚP. Współpracujące firmy i przedsiębiorcy od 2007 roku powierzają nam swoje rozliczenia z fiskusem i ZUS oraz innymi instytucjami.

Oferujemy kompleksową obsługę zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych jak i spółek czy stowarzyszeń. Zakres usług to min. prowadzenie pełnej księgowości (księgi handlowe), książek przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów, rejestrów VAT, tabel amortyzacyjnych oraz rocznych rozliczeń podatku dochodowego i przygotowanie sprawozdań finansowych.

Pomagamy w zatrudnianiu i rozliczaniu osób zagranicznych. Naszymi klientami są agencje pracy, przedsiębiorstwa produkcyjne, zagraniczne spółki handlowe, jednostki budżetowe  i inne.

Posiadamy odpowiednie certyfikaty i ubezpieczenie prowadzonej działalności.
WDROŻENIA

Drugą z kluczowych usług oferowaną przez EPI oprócz obsługi księgowej i kadrowo-płacowej są wdrożenia systemów ERP.

Proponujemy poparte wieloletnim doświadczeniem wdrożenie jednego z systemów oferowanych przez Insert. Bazując na systemach linii NEXO, InsERT GT lub NAVIREO oferujemy kompleksowe rozwiązanie dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. Oferujemy pełny proces wdrożenia zaczynając od analizy potrzeb firmy, zweryfikowania dotychczasowych procedur i migracji danych z aktualnych programów.

We współpracy z klientem racjonalizujemy istniejący obieg dokumetów. Pomagamy zaprojektować, zbudować i uruchomić system księgowy, kadrowo-płacowy, sprzedażowy, logistyczny, produkcyjny czy CRM. Wdrożenie oparte o jedną z uznanych metodyk prowadzenia projektu daje firmie wymierne efekty w postaci przyspieszenia kluczowych procesów. Łatwiejsze staje się podejmowanie trafnych biznesowych decyzji, w oparciu o analizę gromadzonych w systemie danych.

Obszary w których z sukcesami wdrażamy oprogramowanie Insert to:  handel, usługi, produkcja.

Swoją ofertę kierujemy również do biur rachunkowych, których potrzeby, ze względu na specyfikę prowadzonej przez nas działalności rozumiemy bardzo dobrze. Insert przygotował w atrakcyjnej cenie specjalne zestawy oprogramowania pozwalające reallizować wszystkie procesy zachodzące w biurze rachunkowym. 

Kompleksowe podejście do problemów klienta pozwala nam dostosować proponowane rozwiązania do jego specyficznych potrzeb. Korzystamy przy tym z możliwości samego systemu, jak rownież z oferty dodatkowych rozwiązań tworzonych przez partnerów Insert z którymi współpracujemy.

 


SZKOLENIA

Użytkowników systemów InsERT zapraszmy na szkolenia z obsługi wybranych programów.

Oferujemy szkolenia stacjonarne jak również możemy zorganizować wyjazdowe szkolenie w siedzibie klienta.

Tematyka szkoleń zawiera informacje techniczne, funkcjonalne i merytoryczne. Dzieki temu, że szkolenia prowadzą osoby na codzień korzystające z tych programów są one poparte konkretnymi przykładami "z życia".

Na życzenie klienta przygotowujemy szkolenia dopasowane do potrzeb konkretnego pracownika, zawierające zakres informacji potrzebny do pracy z programem na określonym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.WSPARCIE

Użytkownikom systemów InsERT proponujemy usługi serwisowe oprogramowania.

W zależności od potrzeb oferujemy godzinowe abonamenty na wsparcie online, wizyty serwisanta czy kompleksowe umowy serwisowe na utrzymanie systemu i help desk.

Klientom ktrórym nie wystarczają funkcjonalności "z pudełka" dostarczamy dedykowane sprawozdania i raporty oraz wszelkiego typu formularze. Poszerzamy możliwości programów przez implementację rozwiązań własnych i dostarczonych przez innych partnerów InsERT. Umożliwiamy integrację z innymi programami wykorzystywanymi w firmie jak również wymianę danych z platformami EDI.

Zapraszamy do zakupu abonamentów na ulepszenia do programów InsERT.Druk Wielkoformatowy / Gadżety Reklamowe


Nasza oferta obejmuje rozmaite rozwiązania druku wielkoformatowego oraz gadżetów reklamowych.
Wykonujemy m.in.: plakaty, billboardy, banery reklamowe, siatki, naklejki, folie samoprzylepne OWV i wylewane kubki reklamowe, koszulki, podkładki, oraz wiele innych.

W ramach kampanii na nośnikach wielkoformatowych oferujemy Państwu realizację wielkoformatowych kampanii reklamowych w dowolnej, wybranej przez Klienta, lokalizacji, na terenie całego kraju. Zajmujemy się montażem, opcjonalnie oświetleniem reklamy, świadczymy pełen serwis w okresie ekspozycji oraz demontujemy reklamy po upływie okresu ekspozycji.

Nasze banery przygotowane są do długotrwałego stosowania na „wolnym powietrzu”. Używamy materiału Frontlit wysokiej jakości. Drukujemy z użyciem atramentów solwentowych, które cechuje wysoka odporność na promieniowanie UV. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że kolorystyka baneru nie zmieni się nawet przez okres 3 lat!
Drukujemy grafikę wektorową i pełno kolorową w rozdzielczości od 720 dpi do 1440 dpi

Promocje dla klientów biura rachunkowego.